Jaký má válka na Ukrajině vliv na naši bezpečnost?

S ohledem na 2. výročí války na Ukrajině si připomeneme s plukovníkem Otakarem Foltýnem, jak tento konflikt souvisí s bezpečností České republiky.  

Plk. gšt. Mgr. Otakar Foltýn je armádním důstojníkem a expertem na problematiku tzv. hybridních konfliktů, protipovstalecký boj a mezinárodněprávní aspekty vojenských operací. Byl nasazen v operacích v Kosovu a v Afghánistánu. Je spoluautorem několika knih na téma bezpečnosti.

Živý přenos začíná 22. 2. 2024 v 8:30.

Rezervujte si místo na živém vysílání v Magenta Experience Center, Praha nebo nás sledujte s platnou licencí Red Button EDU.

Sledujte přednášky ve firmě a dopřejte svým lidem prostor pro rozvoj.

Pořiďte svým lidem 12 inspirativních přednášek na celý rok.

Každý měsíc pro vás přichystáme jednu přednášku a diskusi na zlatém podnose. Nemusíte řešit organizačně koncepci, vybírat témata ani domlouvat ty nejlepší přednášející. Vaši lidé vše sledují online u vás ve firmě a vy šetříte čas a dosahujete snáze svých cílů.

Co jsou inspirativní snídaně Brain&Breakfast

  • Snídaně vznikly, aby inspirovaly. Jejich cílem je ukazovat zajímavost lidí i světa kolem nás a propichovat bubliny, ve kterých každý z nás žije.
  • Jsou inspirativním prostorem, ve kterém se lidé setkávají a rozvíjí diskuzí nad tématy z nejrůznějších oblastí.
  • Po celé České a Slovenské republice je stovka vysílacích míst, kde mají návštěvníci možnost Brain&Breakfast sledovat živě.
  • Přednášky můžete každý měsíc vysílat i do své firmy