Otevíráme jarní běh programu Učící se organizace

O programu učící se organizace

Žijeme v rychlé době. Už dnes neplatí to, co platilo včera. Trendy se na nás valí ze všech stran, všichni se cítíme pod čím dál větším tlakem, nestíháme sledovat novinky, ztrácíme motivaci a často nevíme, jak to ustát jako jednotlivci i jako celé firmy a organizace. Proto představujeme program Učící se organizace od Red Button EDU. Provádí leadery a leaderyně (např. CEO nebo manažer klíčového týmu + HR či jiná zkratka zaměřená primárně na lidi) procesem rozvoje potenciálu lidí ve stále rychleji se měnících podmínkách, abyste lépe spolupracovali na výsledcích, na kterých vám společně záleží.

O programu 

  • je určen tandemu CEO a HR manažer/ka
  • probíhá v uzavřené skupině 8 – 12 účastníků
  • trvá celkem 3-5 měsíců
  • kombinuje formu výkladu, skupinové práce, samostudia, samostatných experimentů s praktickými aplikacemi, peer-to-peer sdílení a individuálních konzultací

  • zahrnuje 3 celodenní + 3 půldenní setkání + 3 individuální konzultace + samostudium + implementaci ve vlastním týmu nebo organizaci

Program pomáhá

  • aby lidé táhli za jeden provaz, i když každý dělá něco jiného,
  • naplnit potenciál každého člověka a zajistit lidem cítit se v práci dobře,
  • vyrovnat se s častou změnou vnějších i vnitřních podmínek a vytěžit z nich maximum,
  • naučit se improvizovat, když věci nejdou podle plánu a
  • trvale se zlepšovat a zrychlovat a přitom neutavit své lidi.

Chci se zapojit do programu Učící se organizace 

Právě otevíráme registraci do programu, který startuje 22. března 2024. 

Osobní zkušenost zákazníka je více než tisíc slov

"Když nám obrovsky začala padat win rate, bylo jasné, že je třeba začít dělat věci ve firmě jinak. Historicky jsme si prošli nejrůznějšími katalogovými kurzy a konferencemi, ale nemělo to ten efekt, který jsme potřebovali. Učící se organizace byl první kurz, který nás naučil, jak to udělat, aby vzdělávání trvalo a neskončilo. Díky němu jsme začali budovat firemní kulturu, která plně podporuje poslání a misi naší firmy, a pomohl nám znovu začít naplňovat byznysové cíle."

Jaroslava Vávrová Learning and Culture @LASVIT

Průvodci programem učící se organizace

Ještě více o programu učící se organizace

Pusťte si záznam ochutnávkového setkání, kde program představujeme do nejmenšího detailu, nebo si si poslechněte snídani Brain&Breakfast s Tomášem Hrudou, jedním z průvodců programu. 

Startujeme 22. 3. 2024 

Vše o programu včetně konkrétních termínů a cen najdete tady