Otevřeli jsme jarní běh R(e)BeLeadera

O programu R(e)BeLeader

Svět se radikálně proměňuje, zvyšuje nároky na adaptabilitu, hodnoty, vizionářství a vůdcovství. Spolupráce je rychlejší a založená na agilitě týmovosti. Je čas postavit se konvenčnímu stylu řízení a podívat se na leadership z nové perspektivy. A proto vznikla leadershipová akademie R(e)BeLeader od Red Button EDU. Cílem našeho snažení je pomoci lídrům rozvinout jejich nejlepší vlastnosti, posílit je zkušenostmi jednotlivých lektorů i účastníků a v rámci jednotlivých témat modulů je pomoci zaintegrovat do kontextu vlastních týmů či společností.

O programu 

  • je určen majitelům a ředitelům firem, vyššímu managementu velkých firem a korporací i ředitelům neziskových či státních organizací
  • probíhá v uzavřené skupině 12 – 18 účastníků
  • trvá celkem 6 měsíců
  • během akademie kombinujeme osobnostní diagnostiku, výklad, skupinovou práci, společné sdílení, samostatné výzvy a experimenty s praktickými aplikacemi do vaší firmy/týmu.

  • akademi se skládání z 6 modulů (5 dvoudenních a 1 celodenní setkání), osobní konzultace k osobnostní diagnostice Principles You, úvodní on-line schůzku, práci na výzvách mezi jednotlivými moduly

Program pomáhá stát se lídrem, který:

  • je autentický. Umí využívat svých silných stránek, je si vědom svých slabých stránek, dokáže být otevřený a upřímný k sobě i ostatním přistupuje s respektem.

  • je odvážný. Má odvahu hledat nové cesty, riskovat na nich a nést za svá rozhodnutí zodpovědnost. Nebojí se rozhodovat rychle, inovovat a nacházet řešení tam, kde by to jiní vzdali.

  • umí vést svůj tým. Jde příkladem, vede sebe i svůj tým, tak aby zvládal nástrahy každodenního byznysu, uměl oslavovat úspěchy a učit se z neúspěchů. Je kapitánem, který má přirozenou autoritu postavenou na expertíze, respektu a neustálém učení.

Chci se připojit do dalšího běhu R(e)BeLeadera

Právě otevíráme registraci do programu, který startuje na konci dubna 2024. 

Osobní zkušenost je více než tisíc slov