Red Button EDU se spojuje s Happines@Work

Šťastnější lidé dělají úspěšnější firmy a společně tvoří lepší společnost. A šťastnější lidé jsme, když se rozvíjíme a pracujeme na sobě samých.

I proto Red Button EDU a Happiness@Work spojují síly. Dlouholetí parťáci Michal Šrajer, Martin Šafařík, Lukáš Cypra, Luboš Malý, Radek Gajdušek a Jan Mašek se rozhodli dát dohromady své aktivity, které kultivují společnost skrze spokojenost lidí a byznysové prostředí, a do roku 2024 vyráží jako jeden tým.

Kluci se už léta moc dobře znají a mají hodně společné práce za sebou, třeba ze sítě Red Button. A protože jejich projekty sdílí podobné poslání, věří, že dohromady dokáží ještě více ovlivnit, jak se daří lidem ve firmách, jak ty mohou naplňovat svá poslání právě díky lidem, a posouvat tak celou českou společnost kupředu.

Od ledna už oba naše původní týmy fungují jako jeden. A vrháme se do společné práce. O tom, jak se nám daří se slaďovat, i o tom, jak se máme v novém složení, co zůstává stejné a co se změní, vás tu budeme pravidelně zásobovat. Takže stay tuned, be happy a držte palce naší transformaci ;)

Chci své lidi vést lépe a pracovat na lepší firemní kultuře

Nemusíte si vybírat, jestli bude vaše firma úspěšná, nebo skvělá pro lidi.  Můžete mít obojí.

Když jsou lidé v práci šťastnější, jsou efektivnější, více zapojení, méně odcházejí... a nakonec se lépe vede i byznysu samotnému.

Jak se do toho pustit už dnes?